MDL logo
Меню
ГоловнаЗагальнобудівельні роботиБудівництво господарських будівель і споруд

Будівництво господарських будівель і споруд

Будівництво господарських будівель: благоустрій території

Господарські будівлі вирішують багато проблем і полегшують життя домовласникам. У них зберігають робочий одяг, інвентар, консервацію і багато іншого. Завдяки таким спорудам звільняється площа в житловому будинку, яку можна використовувати для розміщення побутових приладів і відпочинку.

Компанія МДЛ пропонує типові проекти і займається розробкою індивідуальних варіантів каркасних будівель. Ціна на будівництво таких господарських будівель нижче, ніж на спорудження з цегли або бетону, а за якістю і надійністю вони не поступаються традиційним будівельним матеріалам.

особливості будівництва

Сучасні технології дозволили здешевити будівництво і істотно прискорити його темп. Яскравим прикладом цього стали госпбудівлі на каркасній основі, які:

  • зводяться в максимально стислі терміни;
  • мають привабливий вигляд;
  • не потребують залучення важкої спецтехніки;
  • конструкція збирається в будь-який час року.

При зведенні каркасних споруд не потрібно створення дорогого фундаменту. Це істотно знижує вартість будівництва господарських будівель такого типу. З огляду на масивність конструкції, зводиться фундамент:

  • стрічковий;
  • свайний;
  • стовпчастий.

При виборі типу основи споруди також беруться до уваги особливості грунту. Якщо грунт стабільний, підійде стрічкова або стовпчаста конструкція. Вони не вимагають великого поглиблення і послужать надійною основою. На в’язкий грунт з високим рівнем підземних вод встановлюють свайний фундамент на глибину до 1,5 метра. На основу встановлюється каркас, проводиться обшивка стін і при необхідності утеплюється. Щоб уникнути навантаження на фундамент, вибирається легкий покрівельний матеріал. При будівництві складів особлива увага приділяється покриттю підлоги, яке повинне витримувати велике навантаження.

Перш, ніж приступити до будівництва, зведення споруди, потрібно визначити основне призначення приміщення і який період часу воно буде використовуватися. Спорудження може бути окреморозташованою або примикати до будинку. Замовити будівництво господарської будівлі під ключ можна на сайті нашої компанії.

Ціни
Будівництво господарських будівель і споруд
Будівництво господарських будівель і споруд

Ціна від: 5000 грн/м2

Переглянути всі ціни

Відгуки про компанію MDL

Компанию МДЛ нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию МДЛ, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!