MDL logo
Меню
ГоловнаПро нас

Про нас

Будівельна Компанія «MDL» Building Company займає одне з провідних місць на ринку з будівництва каркасних будинків.

Чим же наша компанія може бути Вам корисною?
 • Ви добре орієнтуєтеся в усіх видах будівництва? Чи знайомі з усіма плюсами і мінусами?
 • Знаєте на чому можна заощадити будуючи будинок, а на чому ні?
 • Як грамотно внести зміни в проект, якщо того вимагає ситуація? Як виправити будівельну помилку, якщо вона сталася?

На перше питання ви зможете знайти відповідь в інтернеті, але щоб розібратися у всіх деталях піде чимало часу, та й ваші висновки можуть виявитися не зовсім вірними через нестачу досвіду.

У пошуках відповіді на друге питання ви знову можете звернутися до інтернету і досвіду інших людей, але тут варто враховувати, що кожен проект індивідуальний! Ви ж не будуватиме точнісінько такий будинок, як у хлопця на форумі?

На третє питання ви зможете відповісти тільки в разі, якщо ваша професія інженер – будівельник і ви розбираєтеся в цій темі якнайкраще.

МДЛ Білдінг Компані
МДЛ Білдінг Компані

Добре якщо ви вирішили розібратися в темі самостійно, але ви можете бути впевнені, що ми відповімо на всі ваші запитання з професійної точки зору. При чому настільки детально, що у вас буде широкий вибір. Порадимо де можна заощадити, а в яких випадках цього робити категорично не можна. Зробимо проект відповідно до вашого бюджету і не будемо виходити за його рамки.

Ми заощадимо вам час, відповівши на питання «з чого будувати», «як будувати». У разі, якщо в процесі будівництва у вас з’явиться бажання внести правки в проект, ми постараємося це зробити найлегшим і оптимальним шляхом.

В компанії MDL працюють досвідчені фахівці, за нашими плечима безліч готових проектів і задоволених клієнтів. Хотілося б сказати, що ми вгадаємо всі ваші бажання, але, мабуть, це не так. Вам все ж потрібно буде сказати, чого саме ви хочете. А наше завдання реалізувати це в найкоротші терміни за найбільш прийнятною для вас ціною.

Що ще важливо знати про будівельну компанію MDL? Ми працюємо понад 10ть років, з чітким завданням робити тільки ЯКІСНІ РІШЕННЯ. Це означає, що для замовника, тобто Вас ми підбираємо саме те, чого ви хочете. За якістю, ціною, часом. Нам важливий кожен проект незалежно від того великий він чи невеличкий – будь-яка виконана робота є нашою репутацією на будівельному ринку Харкова та інших міст України.

Ми повністю відповідаємо за якість наших будівельних робіт, адже готовий об’єкт не так просто переробити.

Довіряючи будівництво свого будинку компанії «МДЛ» в Харкові, ви вибираєте професіоналів і гарантію якості.

МДЛ Білдінг Компані

Відгуки про компанію MDL

Компанию МДЛ нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию МДЛ, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Залишити відгук
Поширені питання фахівцям MDL Building Company
 • 💰 Що входить у вартість будинку

  Фундамент, конструкція будинку з кроквяною системою, утеплення, обшивка утеплення OSB або ж блок-хаус і вагонка (якщо це економ варіант), настил покрівлі за обрубаним варіантом, вікна, вхідні двері, внутрішні двері (не завжди, відноситься до внутрішнього оздоблення). Сходи не входять, тому що це елемент дизайну. Ми робимо прості сходи на момент монтажу для будівельних робіт.

 • 👷‍♂️ З якого дерева будується будинок Який брус

  Будівельна сосна

 • 🏡 Чи входить проект у вартість будинку

  Ні, не входить. Це окрема частина.

 • 🚒 Чи робите пожежобезпечну обробку

  Не рекомендуємо з метою економії грошей замовника. Вартість обробки близько 1 000 - 2 000 тис. доларів. Ефективність її рівно на 3 роки, а максимальна небезпека існує тільки на момент монтажу. Але в цей період ми беремо на себе відповідальність за пожежну безпеку, якщо щось згорить, ми купуємо нове. Тому немає сенсу вкладати гроші, тому що це вкладення знеціниться через три роки.

 • 📝 Чи є якась гарантія на каркасний будинок

  Гарантію на каркасні будинки завод-виробник дає 30 років. Ми консультуємо клієнтів і даємо ряд рекомендацій, які збільшать цей термін в 2-3 рази.

Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!