MDL logo
Меню

калькулятор
демонтажу даху

Високоефективний калькулятор демонтажу даху житлової споруди

Одним з найголовніших елементів кожного житлового споруди вважається дах. Через певний період часу покрівельна конструкція приходить в непридатність і починає пропускати вологу або втрачати свій естетичний вигляд. Внаслідок цього виникає необхідність демонтажу пошкодженого даху. Перед проведенням робіт клієнти можуть самостійно розрахувати кількість необхідних коштів. Для цього найкраще використовувати спеціальний онлайн калькулятор демонтажу даху, який за лічені хвилини визначить необхідну суму.

Основні особливості використання калькулятора розбирання даху

Важливу роль в точності розрахунку ціни грає рівень складності покрівельної конструкції і поточний стан кроквяної системи, гідроізоляції, утеплювача. Також варто враховувати вартість робіт зі зняття антен, електропроводки, димоходів, труб і інших конструкцій. Для індивідуального розрахунку ціни в калькулятор демонтажу даху необхідно ввести такі дані:

 • тип покрівельної конструкції;
 • площа покрівлі;
 • розміри схилу;
 • вид покрівельного матеріалу.

Також в остаточну суму витрат входять очищення покриття від сторонніх предметів, оплата праці працівників і купівля пристосувань, інструментів, використовуваних для проведення демонтажних робіт.

Чому вигідно замовити розрахунок демонтажу покрівлі у фахівців компанії «MDL» Building Company?

Застосування онлайн калькулятора демонтажу даху не дає можливості з’ясувати точну ціну всіх робіт. З цим завданням відмінно впораються професіонали фірми «MDL» Building Company, що володіють великим досвідом в сфері будівництва житлових споруд. Кваліфіковані співробітники займуться не тільки якісним розрахунком, але і грамотним демонтажем покрівлі. При виконанні робіт кваліфіковані фахівці компанії чітко дотримуються чинних вимог безпеки, а також санітарних норм і правил.

Кожен замовник може оперативно замовити демонтаж і установку нової покрівлі, зв’язавшись з менеджером за контактними телефонами, вказаними на сайті або надіславши повідомлення на електронну пошту.

Відгуки про компанію MDL

Компанию МДЛ нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию МДЛ, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Залишити відгук
Поширені питання фахівцям MDL Building Company
 • 💰 Скільки в середньому коштує дах

  Зазвичай від 1000 до 3000 гривень за м2, в залежності від побажань.

 • 🏡 З чого складається дах Що входить у вартість цього даху

  Вартість даху зазвичай складається з кроквяної системи та покриття, ну і плюс роботи відповідно.

 • 💵 Що впливає на вартість даху

  Впливають такі складові як: матеріали, складність, висотність.

 • 🔧 Які терміни монтажу даху

  В середньому звичайний дах базової складності монтується 1,5-2 місяці, а загальний термін монтажу від місяця до трьох. Місяць займає простий двосхилий дах і три місяці це вже ексклюзивні дахи.

 • 💰 Як відбувається оплата ЧИ можливо оплачувати в кілька етапів

  Оплата в кілька етапів цілком можлива і залежить від обсягу і виду робіт.

Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!