MDL logo
Меню

Гідроізоляція
даху

Особливості гідроізоляція даху

На дах будинку доводиться високе навантаження у вигляді атмосферних опадів. Грамотно облаштована гідроізоляція покрівлі захистить будівлю і внутрішні приміщення від дощу і снігу. Похилі і пласкі конструкції обробляють різними матеріалом.

Поетапно, відповідно до технології процедуру проводять висококваліфіковані фахівці будівельної компанії «МДЛ». Роботи виконуються якісно і швидко, в чітко встановлені з клієнтом терміни.

Різновиди гідроізоляційного матеріалу

Вибираючи необхідну гідроізоляцію для покрівлі будинку, будівельники звертають увагу на якісні характеристики матеріалу:

 • максимально можлива вологонепроникність;
 • несхильність високим температурам і перепадам температурного режиму;
 • механічна міцність і надійність;
 • еластичність.

Гідроізоляційний шар, в залежності від особливостей покрівельного «пирога» формують з наступних матеріалів.

1. Обмазувальний – використовують для обробки пласких дахів. Представлений у вигляді каучукової, силіконової і бітумної мастики, з додаванням гуми і полімерів. Якщо мастика гарячого нанесення, перед розподілом склад розігрівають до 160 градусів.

2. Напилювана рідка гума. Буває на водній базі, з акрилом і високою мірою паропроникності, з поліуретану. Щоб нанести склад, будівельники “МДЛ” застосовують фарбоопульт. Для обробки деяких ділянок знадобляться кисть і валик. Перевагами називають відсутність швів і ізоляцію важкодоступних місць.

3. Рулонні матеріали для обклеювання – руберойд, гідроізол, пергамін, що продаються за помірними цінами.

4. Плівка з поліетилену високої міцності. Кріплення передбачає механічний спосіб. Підходить для пласкої і похилої покрівлі. Плюси використання – хороша пароізоляція покрівлі, довговічність, стійкість до агресивних середовищ.

5. Мембранна ПВХ, супердифузійна гідроізоляція, що мають високу пожежобезпеку. Пропускають повітря, завдяки чому можна регулювати вологість під дахом. Відводять водяну пару, якщо утворився конденсат.

6. Спрямовуваний рулонний матеріал. Представлений склотканиною або поліестером, просоченим бітумом. Хороший економічний варіант, коли облаштовується гідроізоляція даху плаского типу.

Чому варто звернутися до нас

Компанія «МДЛ» багато років надає послуги з укладання покрівлі. Монтаж пароізоляції покрівлі є обов’язковим етапом у створенні даху, який не буде протікати, збереже тепло в будинку і вбереже майно від псування.

Випустивши з уваги гідроізоляцію, власник будівлі незабаром зіткнеться з прогниванням балок, стелі, що обсипається, великими рахунками за опалення. Грамотний підбір гідроізоляційних матеріалів і їх подальший монтаж дозволяє уникнути таких проблем.

Досвідчені фахівці «МДЛ» знають, які матеріали на практиці показують кращі експлуатаційні параметри. Ми підкажемо, як удосконалити покрівельну систему і збільшити терміни служби. Монтаж гідроізоляції покрівлі забезпечує підтримку в кімнатах будинку комфортної для життя температури.

Універсальним матеріалом вважається рулонний. Його монтують під шифером, металом, деревиною.

Замовивши послугу з укладання гідроізоляції у фахівців компанії «МДЛ», можна бути впевненим:

 • будівельники підберуть надійний, зносостійкий і міцний матеріал, який прослужить 50 років;
 • ми розуміємо, що гідроізоляція – один з етапів будівництва або відновлення даху. Тому обговорюємо терміни здачі роботи з клієнтом заздалегідь, і завжди вкладаємося в них;
 • з вами працюють професіонали, які пояснять будову пароізоляції покрівлі і переваги використання того чи іншого матеріалу.

Як формується ціна на гідроізоляцію покрівлі

Вартість монтажу гідроізоляційного шару покрівлі залежить від наступних факторів:

 • висотність будівлі, залучення промислових альпіністів;
 • оброблювана площа;
 • якість використовуваного матеріалу;
 • тип даху і його стан, підготовчий етап;
 • терміновість проведення робіт;
 • погодні умови;
 • необхідність застосування спеціального інструменту та підйомного устаткування.

Робота з фахівцями проходить в такій послідовності.

 1. Оформляючи заявку, клієнт вибирає зручний час для виїзду фахівця на будівельний об’єкт.
 2. Майстер виїжджає і знімає виміри, оцінює стан даху.
 3. Будівельник складає кошторис, в якому вказані всі види робіт і купуються матеріали.
 4. Після схвалення кошторису замовником закуповується товар.
 5. Після доставки матеріалів професійні майстри приступають до виконання покрівельних робіт.
 6. Об’єкт здається замовникові.

У компанії «МДЛ» гідроізоляція покрівлі ціна помірна. З нами можна домовитися!

Калькулятор гідроізоляції даху розрахувати проект
Ціни
Гідроізоляція даху
Гідроізоляція даху

Ціна від: 500 грн/м2

Переглянути всі ціни

Відгуки про компанію MDL

Компанию МДЛ нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию МДЛ, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!