MDL logo
Меню
ГоловнаКаркасні будинкиПанельно-каркасні будинки

Панельно-каркасні будинки

Панельно-каркасні будинки: швидко, надійно, вигідно

Давно замислюєтеся про зведення теплого і комфортного котеджу? В такому випадку оптимальним рішенням стане будівництво енергоефективного панельно-каркасного будинку за сучасною канадською технологією. Завдяки сучасним матеріалам і спеціальній конструкції будівлі ідеально підходять для постійного проживання. Істотною перевагою панельно-каркасної споруди вважаються підвищені темпи будівництва. Високоякісна тепло- і гідроізоляція забезпечують затишок в панельно-каркасних будинках, як у морозну зиму, так і в спекотне літо. Завдяки простоті використовуваної технології такі споруди можна зводити практично в будь-який час року. Для монтажу міцного і довговічного об’єкта слід звертатися до перевірених професіоналів, які тривалий час працюють на ринку будівельних послуг.

Компанія «MDL» Building Company надає можливість клієнтам замовити зведення панельно-каркасного будинку за вигідною вартістю. При здійсненні монтажних робіт досвідчені фахівці точно дотримуються складеного технологічного процесу, що забезпечує надійність, безпеку і довгий період експлуатації майбутньої будівлі.

Особливості будівництва панельно-каркасних будинків і їх головні плюси

При розробці проекту професіонали розраховують ступінь навантаження на всі конструктивні елементи житлової споруди. Фахівці займуться обчисленням параметрів міцності, створенням попередніх ескізів, креслень і планувань кімнат. Збірка елементів панельно-каркасного будинку здійснюється на заводі-виробнику. Проектування житлового будинку виконується з повним урахуванням усіх особливостей ландшафту і кліматичних умов на даній території.

Застосовувані фахівцями сучасні панелі складаються з наступних частин:

 • каркас;
 • зовнішня обшивка;
 • утеплювач;
 • внутрішня обшивка.

В якості утеплювача застосовується спеціалізований пінополістирол, який відрізняється поліпшеною пожежобезпекою і хорошими теплоізоляційними властивостями. Перед безпосереднім зведенням будівлі професіонали компанії виконують підготовчі роботи на будівельному майданчику, а також готують котлован.

Канадська технологія будівництва панельно-каркасних будинків включає в себе здійснення наступних стадій:

 • заливка фундаменту і підведення до спорудження необхідних інженерних мереж;
 • стяжка підлогового покриття цокольного поверху і монтаж каркаса;
 • установка стінових панелей;
 • монтаж зводу даху і укладання покрівельних матеріалів;
 • під’єднання всіх інженерних мереж, підключення сантехніки;
 • виконання фасадних та інтер’єрних оздоблювальних робіт;
 • проведення робіт з облаштування прибудинкової території.

Застосовувані в будівництві об’єкта матеріали гіпоалергенні і повністю нешкідливі для людини. Завдяки цілісній конструкції панельно-каркасні будинки здатні з легкістю витримувати землетруси і ураганні вітри. Сучасна технологія передбачає можливість застосування малозаглибленогої основи, що дозволяє істотно скоротити витрати матеріалів і знизити трудовитрати. Побудовані споруди без проблем витримують різкі перепади температур. Всі поверхні панельно-каркасних будинків ідеально рівні і не вимагають додаткового вирівнювання.

Чому варто замовити панельно-каркасні будинки в компанії «MDL» Building Company?

Фірма має більше ніж двадцятирічний стаж на ринку будівельних послуг. Компанія «MDL» Building Company займеться зведенням панельно-каркасного будинку, гарантуючи при цьому замовникам чудову якість виконаних робіт. Професіонали пропонують замовникам індивідуальний підхід до реалізації кожного будівельного проекту.

При необхідності висококваліфіковані співробітники компанії надають замовникам консультації з питань монтажу житлової споруди. Завдяки вибору сучасної канадської технології інвестор отримує комфортабельний, практичний, екологічний котедж. Замовляйте довговічні панельно-каркасні будинки у менеджерів компанії «MDL» Building Company за контактними телефонами, які вказані на сайті.

Калькулятор розрахунку каркасного будинку

Розрахуйте вартість Вашого каркасного будинку на нашому калькуляторі

розрахувати проект
Ціни
Панельно-каркасні будинки
Панельно-каркасні будинки

Ціна від: 11250 грн/м2.

Переглянути всі ціни

Відгуки про компанію MDL

Компанию МДЛ нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию МДЛ, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Залишити відгук
Поширені питання фахівцям MDL Building Company
 • 💰 Що входить у вартість будинку

  Фундамент, конструкція будинку з кроквяною системою, утеплення, обшивка утеплення OSB або ж блок-хаус і вагонка (якщо це економ варіант), настил покрівлі за обрубаним варіантом, вікна, вхідні двері, внутрішні двері (не завжди, відноситься до внутрішнього оздоблення). Сходи не входять, тому що це елемент дизайну. Ми робимо прості сходи на момент монтажу для будівельних робіт.

 • 👷‍♂️ З якого дерева будується будинок Який брус

  Будівельна сосна

 • 🏡 Чи входить проект у вартість будинку

  Ні, не входить. Це окрема частина.

 • 🚒 Чи робите пожежобезпечну обробку

  Не рекомендуємо з метою економії грошей замовника. Вартість обробки близько 1 000 - 2 000 тис. доларів. Ефективність її рівно на 3 роки, а максимальна небезпека існує тільки на момент монтажу. Але в цей період ми беремо на себе відповідальність за пожежну безпеку, якщо щось згорить, ми купуємо нове. Тому немає сенсу вкладати гроші, тому що це вкладення знеціниться через три роки.

 • 📝 Чи є якась гарантія на каркасний будинок

  Гарантію на каркасні будинки завод-виробник дає 30 років. Ми консультуємо клієнтів і даємо ряд рекомендацій, які збільшать цей термін в 2-3 рази.

Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!