MDL logo
Меню
ГоловнаКаркасні будинкиКалькулятор панельно-каркасного будинку

Калькулятор панельно-каркасного будинку

Розрахунок панельно-каркасного будинку
Конструкція і фундамент
метрів
метрів
метрів
Оздоблення
кровля
Розрахувати вікна і двері Вікна (всі розміри в метрах)
Двері внутрішні
Двері зовнішні

* – Калькулятор здійснює спрощений розрахунок і призначений для визначення приблизної вартості будинку. Наш менеджер допоможе більш точно розрахувати вартість і заощадити на конструкції. розрахувати проект

Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Калькулятор розрахунку панельно-каркасного будинку

Сучасні панельно-каркасні будинки вважаються найбільш економічними і комфортабельними в малоповерховому будівництві. Завдяки застосуванню спеціальних панелей відмінно підійдуть для постійного проживання. На етапі проектування житлового об’єкта складається попередній кошторис. Для цього використовується спеціалізований калькулятор розрахунку панельно-каркасного будинку. За допомогою даної програми можна визначити приблизну кількість матеріалів для зведення споруди.

Особливості використання калькулятора розрахунку споруди

Основна частина витрат на будівництво панельно-каркасного об’єкта доводиться на придбання пиломатеріалів. Користувач програми повинен розуміти як зводитимуться каркасна частина, дах і фундамент майбутньої житлової споруди. Для застосування калькулятора розрахунку панельно-каркасного будинку потрібно ввести:

 • ширину і довжину будівлі
 • кількість поверхів;
 • висоту першого поверху;
 • довжину прольоту балок перекриття;
 • дистанцію між стійками каркаса;
 • довжину перегородок 1-го поверху;
 • відстань між балками перекриття;
 • товщину утеплювачів стін, даху і підлоги;
 • параметри вікон і дверей;
 • характеристики покрівлі;
 • вид матеріалу для обшивки

Також для визначення снігового навантаження обов’язково варто враховувати регіон забудови. При визначенні ціни зведення панельно-каркасного будинку потрібно пам’ятати про необхідність покупки набору інструментів і кріпильних аксесуарів. Основна перевага онлайн калькулятора полягає в простоті і зручності застосування.

Як виконати остаточний розрахунок панельно-каркасної споруди?

Будівельний калькулятор розрахунку панельно-каркасного будинку допоможе визначити потрібну кількість матеріалів, але без урахування оплати праці персоналу. Кваліфіковані фахівці компанії «MDL» Building Company займуться встановленням остаточної вартості зведення житлової споруди. Фірма володіє двадцятирічним стажем будівництва каркасних будинків високої якості.

Замовте грамотний розрахунок об’єкта за допомогою послуги «зворотного дзвінка», заповнивши запит на сайті з даними про себе.

Ми допоможемо з Вашим проектом!