MDL logo
Меню

Проектування
каркасних будинків 8х8

Дім із дерев’яною структурою 8 на 8: швидко і надійно

Сучасні каркасні будинки 8 на 8 отримали небувалу популярність серед замовників. Вживана технологія дозволяє побудувати енергоефективний естетичний житловий об’єкт всього за один місяць. Важлива перевага зведення даного виду споруди полягає в використанні цілісних еталонних пиломатеріалів і спеціалізованого екологічно чистого утеплювача.

Для ефективної експлуатації каркасного будинку 8 на 8 потрібно його правильно спроектувати і якісно виконати монтажні роботи. Компанія «MDL» Building Company зробить будівництво об’єкта за лояльною вартістю в найбільш короткі терміни. Співробітники фірми здійснять зведення будівлі з урахуванням всіх побажань і вимог клієнта.

Основні плюси і нюанси зведення каркасних будинків 8 на 8

Завдяки використанню якісних Sip-панелей забезпечується високий рівень комфорту в приміщеннях, і істотно знижуються витрати на опалення в зимовий період часу. Чимала перевага зведення будівлі у відсутності необхідності залучення важкої будівельної техніки і кранів, так як практично всі роботи проводяться вручну.

Серед найважливіших достоїнств каркасних будинків 8 на 8 такі:

 • Безпека;
 • Надійність;
 • Можливість зведення в зимовий період року;
 • Гарна стійкість до поганих погодних умов;
 • Підвищений рівень теплоємності;
 • Відмінні експлуатаційні характеристики;
 • Висока швидкість монтажних робіт.

Після створення проекту каркасного будинку 8 на 8 фахівці займуться роботами нульового циклу і заливкою основи. Далі співробітники виконають монтаж каркасної частини і обшивку Sip-панелями. На наступних стадіях професіонали здійснять установку крокв, укладання покрівлі, а також підведуть необхідні інженерні комунікації. На останньому етапі фахівці виконають фасадні та оздоблювальні роботи.

Які переваги співпраці з компанією «MDL» Building Company?

Вже більше двох десятків років компанія «MDL» Building Company надає клієнтам послуги високого рівня якості. Досвідчені співробітники фірми займуться зведенням каркасного будинку 8 на 8, повністю дотримуючись індивідуального графіка виконання монтажних робіт. Вибір даної технології дозволяє отримати комфортний, практичний, довговічний житловий об’єкт.

Для надання консультації з будівництва каркасних будинків 8 на 8 скористайтеся заявкою на сайті, написавши ім’я, номер телефону і питання, що цікавить.

Калькулятор розрахунку каркасного будинку

Розрахуйте вартість Вашого каркасного будинку на нашому калькуляторі

розрахувати проект

Відгуки про компанію MDL

Компанию МДЛ нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию МДЛ, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Залишити відгук
Поширені питання фахівцям MDL Building Company
 • 💰 Що входить у вартість будинку

  Фундамент, конструкція будинку з кроквяною системою, утеплення, обшивка утеплення OSB або ж блок-хаус і вагонка (якщо це економ варіант), настил покрівлі за обрубаним варіантом, вікна, вхідні двері, внутрішні двері (не завжди, відноситься до внутрішнього оздоблення). Сходи не входять, тому що це елемент дизайну. Ми робимо прості сходи на момент монтажу для будівельних робіт.

 • 👷‍♂️ З якого дерева будується будинок Який брус

  Будівельна сосна

 • 🏡 Чи входить проект у вартість будинку

  Ні, не входить. Це окрема частина.

 • 🚒 Чи робите пожежобезпечну обробку

  Не рекомендуємо з метою економії грошей замовника. Вартість обробки близько 1 000 - 2 000 тис. доларів. Ефективність її рівно на 3 роки, а максимальна небезпека існує тільки на момент монтажу. Але в цей період ми беремо на себе відповідальність за пожежну безпеку, якщо щось згорить, ми купуємо нове. Тому немає сенсу вкладати гроші, тому що це вкладення знеціниться через три роки.

 • 📝 Чи є якась гарантія на каркасний будинок

  Гарантію на каркасні будинки завод-виробник дає 30 років. Ми консультуємо клієнтів і даємо ряд рекомендацій, які збільшать цей термін в 2-3 рази.

Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!