MDL logo
Меню
ГоловнаКаркасні будинкиГотові проекти каркасних будинківПроектування дачних будинків з гаражем

Проектування
дачних будинків з гаражем

Дачні будинки з гаражем: облаштування присадибної ділянки

Добратися за місто без автомобіля не завжди буває легко, тому гараж на дачній ділянці стає необхідністю. Багато забудовників вважають за краще поєднувати будівництво дачних будинків з гаражем. При такому рішенні вдається істотно заощадити площу присадибної ділянки, що особливо важливо на невеликій території.

Особливості будівництва

Будівництво дачного будинку з гаражем – це найбільш раціональне архітектурне рішення.

  1. Відповідний варіант для невеликих садових ділянок. Залишається більше вільної площі для оформлення двору.
  2. У дачних будинках, де передбачено опалення, систему без проблем можна підвести в гараж.
  3. Спільний дах і як мінімум одна загальна стіна з житлом істотно економлять витрати.

Гараж суміщений з будинком дуже зручний в експлуатації. Не виходячи на вулицю в будь-який момент можна скористатися автомобілем. Ця перевага водій і члени сім’ї особливо цінують в негоду, коли не потрібно виходити під проливний дощ, а вдається в сухому одязі сісти в машину. Великою перевагою суміщених приміщень є можливість швидко занести покупки в будинок. Також слід зазначити факт підвищеної безпеки. Зловмисникам простіше проникнути в окремий гараж, а господарі в будинку сторонні звуки можуть не почути.

Особливості проектування

До будь-якого будівництва потрібно підготуватися. Насамперед потрібно вибрати місце, де буде стояти будинок, продумати його планування, дизайн і врахувати всі конструктивні особливості. Вирішити всі ці питання допоможуть фахівці компанії MDL. Вони запропонують готові проекти і допоможуть вибрати відповідний варіант, який буде відповідати всім вимогам. За бажанням замовника може бути проведена перепланування будь-якого приміщення. Також бригада фахівців займається розробкою індивідуальних проектів з урахуванням особливостей рельєфу місцевості, грунту і т.д.

Визначившись з проектом, клієнтові будуть надані:

  • повна характеристика дачного будинку з гаражем;
  • будівельні креслення з описом всіх конструкцій;
  • план зведення споруди.

Індивідуально розроблений проект обійдеться для замовника дорожче, ніж використання готового варіанту.

Класифікація будівель

Незважаючи на величезний вибір проектів, всі вони діляться на категорії:

  • прибудований до будинку гараж – споруда займає місце на ділянці і служить доповненням архітектурного ансамблю;
  • розташований під будинком гараж – при такому рішенні мається на увазі наявність підвалу і економиться площа земельної ділянки.

Кожен варіант має свої особливості, тому фахівці не рекомендують займатися самостійним будівництвом без певних знань. У першому варіанті недостатньо звести споруду, яка буде примикати до однієї зі стін будинку. У конструктивному плані вбудований гараж повинен відповідати ряду вимог, які включають розрахунок несучих конструкцій, фундаменту, даху, дотримання норм при прокладці комунікацій і т.д. Щоб прибудова не зіпсувала екстер’єр, необхідно дотримуватися пропорції і правильно визначити габарити і нахил покрівлі.

При зведенні дачного будинку з підземним гаражем виконується великий обсяг земляних робіт. Особлива увага приділяється надійності фундаменту і якості гідроізоляції. Кут нахилу в’їзду в гараж не повинен перевищувати 12 градусів. При розробці проектів дачних будинків з гаражем співробітники компанії MDL дотримуються всі будівельні норми, що гарантує якість будується конструкції.

Архітектура будівель дуже різноманітна. Дизайн будинку залежить від фантазії і особливостей ландшафту.

Найпростіший варіант – примикає до бічної стіни гараж прямокутної форми. При такому рішенні раціонально використовується внутрішній простір. Зовнішнє оздоблення і цікава форма даху збережуть естетичну цінність споруди.

Оригінально виглядають квадратні дачні будинки з гаражем. Щоб зберегти площу житлових приміщень, господарську зону розташовують в одному з кутів споруди. При Г і П-образній формі будинку гараж раціонально розмістити щодо основної частини будівлі.

Калькулятор розрахунку каркасного будинку

Розрахуйте вартість Вашого каркасного будинку на нашому калькуляторі

розрахувати проект

Відгуки про компанію MDL

Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Компанию МДЛ нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию МДЛ, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!