Уявіть, що ви вже прийняли рішення будувати будинок. Тепер ви думаєте над тим, який будинок хочете. Найчастіше клієнти підбирають фотографії з інтернету і вже з такими фото приходять до нас в офіс.

Далі ви можете почати роботу з архітектором, він зробить проект під ваш запит. Тривалість роботи варіюється від 2х – 3-х місяців або більше, в залежності від проекту, який ви хочете.

За підсумком роботи архітектор надасть вам 3Д візуалізацію вашого майбутнього будинку. Потім ви приймаєте роботу архітектора і ми починаємо будівництво.

Але є і альтернативні варіанти, які клієнти часто вибирають, щоб прискорити процес проектування будинку.

Що можемо зробити ми?

Спеціаліст збирає з ваших картинок будинок поелементно. На одному фото вам сподобалася вітальня, в іншому спальня, в третьому хол, сходи, дах і так далі. Це все збирається єдиний проект, який потім коригується під ваш запит. Десь збільшити кухню, спальню і т.п.

Коли проект готовий, ви зможете подивитися модель в програмі. Можна покрутити будинок, подивитися, як він буде виглядати всередині і зовні. Ви також зможете подивитися розташування вікон, як буде висвітлюватися будинок в тій чи іншій ситуації. Це не шикарна 3д візуалізація, яку дасть вам архітектор, але тим не менше цього цілком достатньо, щоб зрозуміти підходить вам проект або потрібна корекція. У разі, якщо проект робимо ми це займає максимум 1,5 місяці.

Перші 2-3 тижні ми визначаємо, який саме ви хочете будинок і робимо проект. Ще тиждень йде на коригування з вашого боку. І пару тижнів, щоб зробити розробку по якій можна будувати.

У будь-якому випадку, перше, що вам варто зробити якщо ви вирішили побудувати будинок – зрозуміти який проект ви хочете. Дивіться фото в інтернеті, інстаграм, pinterest. Ну а потім записуйтеся на консультацію до наших фахівців і ми допоможемо зібрати в єдине ціле вашу ідею.

Щоб зв’язатися з нами залиште заявку на сайті.