Що вибрати? Повноцінний другий поверх або побудувати мансарду?

Ми вважаємо це справа смаку, але трохи історії і фактів допоможуть вам визначитися.

Чи знали ви, що мансарду придумав Франсуа Мансар – французький архітектор 17 століття? Звідси і назва – мансарда

В ті часи мансарда вважалася житлом для бідняків… звучить не дуже? Але все не так просто! Часто ці бідняки були художниками, артистами, письменниками. Тому мансардний поверх часто вибирають творчі люди.

Шум вітру і дощу буде чути сильніше, що для творчих людей саме те, а ось для сну ваших дітей може бути зайвим. Хоча, компанія MDL може зробити вам шикарну шумоізоляцію і ніяких зайвих звуків не буде

І все ж плюсів у мансарди багато. Вартість будівництва може вийти дешевше, ніж будувати повноцінний поверх. Але це не завжди, все залежить від конкретного випадку. Додамо до цього романтичний вид з вікна, та й в принципі споруда досить незвичайна і буде радувати не тільки вас, але і ваших гостей.

!!Важливо знати: згідно СНІП (будівельні норми), в мансарді стелі нижче 2,5 метра повинні займати не більше 50% приміщення.

Якщо ви вирішили добудувати мансарду, то краще довірити цю справу фахівцям. У будівництві вона непроста, особливо коли справа стосується гідро і теплоізоляції. Тільки досвідчені фахівці зможуть зробити комфортну атмосферу на мансардному поверсі.

Ми завжди раді відповісти на всі ваші запитання за телефонами:

Тел.: +38 066 322 79 65 і +38 098 116 67 12

Або залишайте заявку за посиланням в шапці і ми зателефонуємо вам самі!